Infolinia: +48 800 153 154

Dla Szkół, Przedszkoli oraz Przedstawicieli Rady Rodziców

Służymy pomocą w rozwiązaniu problemu wszawicy w szkołach i przedszkolach, oferując materiały edukacyjne i specjalne oferty produktowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 800 153 154

E-mail: info@icbpharma.com

Pobierz materiały

Poniższe materiały nadają się do profesjonalnego wydruku. Posiadają spady oraz są w przestrzeni kolorystycznej CMYK, co jest wymagane przez drukarnie.

Zamów materiały

Jeśli jesteś zainteresowana/y otrzymaniem materiałów – określ swoje zapotrzebowanie korzystając z poniższego formularza:

    Wyrażam zgodę na korzystanie z usługi "Newsletter" oraz otrzymywanie informacji edukacyjnej/marketingowej/handlowej od ICB Pharma Sp. J., z siedzibą w Jaworznie przy ul. Moździerzowców 6a na podany przeze mnie adres e-mail. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ICB Pharma Sp. J., z siedzibą w Jaworznie przy ul. Moździerzowców 6a. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych, w tym mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi ,,Newsletter" ICB Pharma. Potwierdzam, że zapoznałam/-em się z klauzulą informacyjną. (link)*

    Potwierdzam zaznajomienie się z Polityką Prywatności i Cookies ICB Pharma. (link)*

    Wyczyść formularz
    Kliknij, aby pobrać